Замах на волонтера

Блогери

Роман Кулик: “У Кам’янському (Дніпро. обл. – прим. ред.) підірвали авто депутата міськради Віталія Чернявського, який з 2014-го року брав участь у волонтерстві, має якусь грамоту від голови Дніпропетровської області Резніченка. Черняхівський не лише депутат від “Батьківщини”, а також голова місцевого КП “Трамвай”. Підірвали ж його в бусі з символікою “Дніпра-1”, зараз у реанімації. Поки ситуація вписується у замах на вбивство через проукраїнську позицію. Пишіть, як хтось має іншу інформацію”

Николай Колесник: “Підірвали автівку Віталія Чернявського, мого товариша. У Кам’янському, по білому дню. Він у важкому стані, у лікарні. Волонтер з першого дня війни, справжній волонтер. Це з його ініціативи трамваї у Камянському були з добробатівськими шевронами, добрий приклад. Він депутат міськради, але це не головне, головне те що він патріот та чесна людина. Віталію одужання, а нам робити висновки, дії робити! Порушена карна справа, замах на вмисне вбивство”

Ярослав Журавель: “Все, що зараз відбувається — це початок виборчого процесу. Вбивства, напади, гучні заяви і тд. Далі масштаби цих процесів тільки зростатимуть. Бережіть себе. Політики вже давно не сплять”

Залишити відповідь

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.