Андрій Сайчук

Тут одразу треба відкривати wikipedia.

Андрі́й Сайчу́к (2 лютого 1976, Томська область) — український журналіст та телеведучий.
Народився 2 лютого 1976 року в селі Кожевніково Томської області. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, філософський факультет.

Починав журналістську кар’єру як музичний і літературний критик «Галас», «Книжник-review». Працював в газеті «Поступ», на «Громадському радіо», «5 каналі», «К-1». До грудня 2009 року працював кореспондентом програми «Подробиці» на каналі Інтер. З грудня 2009 — спеціальний кореспондент каналу ТВі. З вересня 2011 року разом з Юлією Банковою вели програму ранкових новин.

Разом з Юлією Банковою вів програми «Сьогодні. Дайджест» та «Дорогі депутати» на каналі ТВі. Працював на 5 каналі. Зараз — ведучий Громадського телебачення та Першого національного телеканалу.

Якщо ви думаєте, що я тут коротив статтю на wikipedia, то ні. Це її повний виклад.
Що сказати. Лінивий, злопам’ятний, жадібний.
В мене, ясна річ, є особисті історії, пов’язані з уроженцем Росії, батьки якого й досі зареєстрованими в окупованому Криму.
Так от на 5-ому я його звільнив, бо репортер Андрій мав звичку спізнюватися на зйомки. Пізніше на ТВі мене вмовила взяти його Анжела Руденко. Вона мене переконувала, що Андрій помінявся, мовляв. Андрій це підтверджував своїм скромним мовчанням й лояльністю.
І якщо хтось раптом подумав, що він забув як був звільнений – ні.
На “Громадському” він відкрився в усій красі. Він верещав на зборах 23 травня, коли в голови пхали Гуменюк. Кричав, що ненавидить мене. Погрожував тюрмою. Та, чим завгодно. Не заюув, сука.
Менше з тим, до професійних характеристик таки слід червоним вписати: ПАТАЛОГІЧНО ЛІНИВИЙ. Ніколи від слова “зовсім” не готоувався до ефірів. Міг не прийти, або спізнитися.
В чому його “бабалаєчність”? По-перше в зачісці. Подивіться на фото. По-друге в потуранні інших балалаєчників. І ще в нього відсутнє образне мислення. Мою фразу про те, “ключ від усіх дверей в мене в кишені” трактував буквально, вимагаючи негайно здати ключі від сейфа.

Залишити відповідь

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.