Руки в крові, мозок у Гужві

Що його казати, як Гужва. Вата ватна. Все в біографії написано. Освоювач бабла й пропагандист специфічних цінностей. Бо місця для клейма нема. Руки в крові, мозок в Гужві. З принципів сповідує пріорітет грошових знаків. Якби в Кремлі був готель, оселився б в ньому, за гроші Ахметова, наприклад.

Народився 23 травня 1974 року в місті Слов’янськ Донецької області.

З 1991 по 1996 — студент економічного факультету Донецького державного університету.
1994 почав роботу економічним оглядачем у газетах «Звістка» і «Донецький кряж». В газеті «Салон Дона і Баса» став редактором ділового програми, 1998 рік став заступником головного редактора
З 2001 року працював і жив у Москві. Координатор проектів у Фонді ефективної політики Гліба Павловського. Займався аналізом ситуації в інформаційному полі Росії і країн СНД, далекого зарубіжжя. Також працював кореспондентом у журналі «Експерт», висвітлював політику та економіку СНД.
2002 — головний редактор політичної експертної мережі проекту «Kreml.org».
2003 за пропозицією Леоніда Цодикова, який до того часу став генеральним директором Видавничої групи «Сегодня», переїхав в Україну у Київ і став головним редактором газети, змінивши на цій посаді Володимира Корнілова.
2004 під керівництвом Ігоря Гужви був здійснений перший редизайн газети «Сьогодні», суттєво оновлена концепція видання.
У березні 2006 року спільно з Леонідом Цодиковим, Віталієм Чирковим і компанією «Інновейшн» здійснив редизайн газети «Сьогодні», перетворивши її на сучасну газету європейського зразка.
В кінці 2006 року акціонер газети компанія «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) звільнила Цодикова і Чиркова. Гужва залишився головним редактором і продовжив співпрацю з новим генеральним директором «Сегодня» Гільєрмо Шмідтом.

Залишити відповідь

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.