Яніна Соколовська

Нате вам, шановні, свіженьку балалайку.
Почнемо з особистого? Почнемо.
В принципі мені ця сіра моль української журналістики, яка, як типова глиста, присмокчеться до російського ресурсу тіпа “Ізвєстія” й паразитує, була б і не цікава.
Тільки ця Яніна регулярно й досі їздить до Москви й бере участь в божевільнях тіпа “60 мінут” чи “Вєчєр с Соловйовим”.
Я якось надибав фрагмент з нею, де обговорювали саме мене.
Я так і не пойняв, коли баришня згубила орієнтири у просторі й втратила береги. Вона обговорювала мою скромну персону (здається це щодо випадку з WizzAir). Поливала мене рясно таким брудом, шо мама не горюй.
Я потім зателефонував до неї й попросив просто закрити рот.
З особистого все.

З професійного. Як, поясніть мені, як можна буть “Ізвєстія в Україні”?
До того ж культивувати цю хуйню й плекати роками. Отримувати премії й нагороди? (який хворий на голову їх видає?). Яніна метиодично плодила рузгомірну хуйню за рузгомірні гроші. А! Ще забув загадати, її постійно до участі в програмі на ICTV “Свобода слова” кликав Андрій Куликов (ще один номінант).
Це не свобода слова, це пронос з помідорами, на хвилиночку.

У wikipedia, між іншим, про Яніну є один пункт, написано що вона ТП. Як розуміти?

Яніна Соколовська (7 червня 1971, Київ, Україна) — журналіст, політолог, ТП, представник видавничого дому «КоммерсантЪ» в Україні, головний редактор і засновник порталу «Известия в Україні», до якого входять сайти «Известия в Україні», Известия-Ізраїль, Леді Известия. Співзасновник Ліги експертів і політологів пострадянського простору (ЛЕПП), співзасновник Клубу головних редакторів СНД, Грузії та Балтії.

Яніна Соколовська народилась 7 червня 1971 року в Києві. Киянка в 11-му поколінні, спадкоємиця візницького бізнесу Михайлових та цеглярського виробництва Ясько

З 1986 по 1990 — студентка Київського технікуму електронних приладів, закінчила з червоним дипломом, спеціалізація — метролог
З 1987 по 1990 — лаборант лабораторії радіотехнічних вимірювань (РТВ).
З 1990 по 1992 — редактор радіомовлення ВО «Октава» (Київ)
З 1992 по 1994 — кореспондент, оглядач, зав. економічним відділом газети «Комсомольское знамя», далі перейменованої у «Независимость»
З 1992 по 1997 — студентка Львівського поліграфічного інституту (вечірнє відділення), спеціальність — журналіст, редактор, видавець
З 1994 по 2014 — голова українського бюро, власний кореспондент газети «Известия в Україні». Пропрацювала на цій посаді понад 20 років, ставши рекордсменкою серед власкорів видання за тривалістю перебування на посаді. Звільнилась у березні 2014 року через розбіжність політичних переконань з точкою зору редакції
З 2014 по теперішній час — власний кореспондент Видавничого дому «КоммерсантЪ» в Україні

Нагороди
Газета «Известия в Україні» під проводом Яніни Соколовської отримала звання «Газета року» на конкурсі «Людина року-2010»

У 2012 році на Форумі європейських та азіатських медіа (ФЄАМ) Яніна Соколовська отримала приз як головний редактор найуспішнішого видання Форуму.

Яніна Соколовська — повний кавалер орденів Нестора Літописця, володар Золотих відзнак Національної спілки журналістів України та Верховної Ради України. Вручення відбулося до 95-річчя газети «Известия» в Україні

Конфлікти
У січні 2001 року на Яніну Соколовську було скоєно напад, внаслідок якого журналістці були завдані ножові поранення. МВС порушило справу за статтею «загроза життю». Напад пов’язали з професійною діяльністю Яніни Соколовської, але справу не було розкрито, але колегі віддали Яніні Соколовській належне — експертна рада сайту «Мігньюз» оголосила Яніну Соколовську журналістом року в номінації «За мужність»

Залишити відповідь

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.