Розмови у теслі – єдине що залишилось нового у нових облич

За Зеленського і його партію голосували не тому що він і його партія пропонували стратегію миру та економічного зростання, а тому що вони здалися людям іншими.

Не обов‘язково розумними – а іншими. Зеленський і його партія взагалі фактично нічого не пропонували окрім демонстрації своєї несистемності.

До Нового року (якщо так піде і далі) від цього міфа не зелишиться нічого. А потім цим нічим поставлять керувати Тимошенко, Хорошковського і якесь залізничне колесо Пінчука щойно повернуте Гарварду.

Після того як Зеленський і його партія отримали фантастичну підтримку на виборах Зеленський і його партія асимілювалися у найкоротший термін.
Сьогодні вітрина влади поводиться так наче вони у тій владі перебувають не кілька місяців, а десь так з року 2012-ого.

Наче у Орвелла свині які обіцяли не мати нічого спільного з людьми, вже ходять у костюмах на задніх лапах на дні народження Суркіса, приймають Хорошковського, відвідують Коломойського і зазирати у їх вікна зі скотного двору «негарно». Тому що вони ж не такі як ті що були раніше.

Ніхто навіть не намагався літати економ-класом, не ставити друзів на високі посади, оголошувати війну українському списку форбс. «Смотрящие», «куратори». Все як у кращих домах і традиціях.

Політичні нувориши які швидко і незаслужено отримали моновладу просто за рахунок критики системи зараз стають органічним її продовженням і будуть органічно «биті» такою ж критикою.

Розмови у теслі – єдине що залишилось нового у нових облич. І цей міф дуже стрімко розвіється коли великі канали великих олігархів вирішать просто показати як президент Зеленський пересідає із броньованого мерседеса з білим шкіряним салоном у теслу Богдана для запису відеоролика і підтримання іміджу хлопця з народу, а потім знову пересідає у мерседес. І мені здається, вони поки цього не роблять лише тому що хтось пообіцяв догодити усім. А так не буває.

Залишити відповідь

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.