Блогери:

Александр Погребиский: “Надія Савченко давала інтерв`ю після допиту в СБУ.
Як відомо, після цього вона поїхала до ВРУ.

на її робочому місці, група депутатів з різних фракцій оточили її з бажанням всеж-таки висказати все наболіле, у відповідь ця «велика героїня» дістала з своєї сумочки бойову гранату і почала погрожувати.

Депутати намагались заспокоїти навіжену, і це їм вдалось.

Вони домовились, про те, що, якщо «Надєжда» віддасть сумку з усим бойовим гамузом, ніхто про це не дізнається.

Сумку «Не терорист» Надя віддала з усіма нагородними пістолетами та гранатами, її забрали співробітники УДО, а Савченко тихенько вивели з залу.
…”

Катерина Гандзюк: “… Надія Савченко, з якою не хотіли б жити по сусідству, з якою не хотіли б опинитись в одному купе потяга, гидували б відвідувати одного перукаря, яка викликає почуття сорому, коли бачиш її по телевізору, готувалася закидати связкой гранат (кстаті, шо це?) ложу кабінету міністрів та постріляти депутатів з калаша.

Не готувалася потоптати своїми брудними ножищами пухнастих кошенят, не хотіла потруїти сиріт в дитбудинках, не прагнула підсипати пурген в труби водоканалу чи кинуть гранату в групу монахинь.

В державі шалена криза офіційних комунікацій. В Україні змова нікчемних піарників і поганих прес-секретарів, я вже думаю, що ці нездари – тентаклі Путіна, Шойгу і Бортнікова. Я не розумію, чому така очевидна, проста ситуація, така вигідна для влади, така вигідна для правоохоронної системи, довіра до якої нижче колін колібрі, комунікується таким чином, що хочеться просто заплакати і втекти”

Євген Магда: “Ексцес Савченко переконливо доводить: головне – інституції, а не персоналії”

Ярослав Матюшин: “А Надежа долго пережидала хайп с Саакашвили. Упорная и терпеливая. Почти что Мата Хари. Только Мата Сраки”

Олена Добровольська: “Той випадок, коли вислів “мавпа з гранатою” набуває нового сенсу”

Денис Пашанін: “Я так розумію, шо за законами жанру зараз мають злити в мережу телефонні переговори Наді Савченко зі своїм куратором Медведчуком, чи нє?”

Стас Домбровский (Stas Dombrovsky): “Надя була сьогодні в метрі від моєї мрії здорового Українця: Підірвати Вас всіх, до уматових ебенiв а потім і дострілювати тварин, важливо посциківая на зіпсовані осколками обличчя.
Не доля.
Бачите: – Яхве відвернувся від Нас”

Александр Голубов (Oleksandr Holubov): “То неловкое чувство, когда вменяемые, казалось бы, люди шутят на тему того, что бредни Савченко – это то, чего так хотят многие украинцы …”

Залишити відповідь

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.