Україна може придбати F-16

І щодо деяких дипломатичних способів повернути Росію за стіл переговорів і «не зривати мінський та нормандський процес».

На фото – близько 9 тон дипломатії. На них одна дипломатична гармата калібру 20мм та 9 точок для підвіски дипломатичних аргументів. Швидкість дипломатії – до 2410 км/год.

“Ходять чутки, що Україна може справді розглядати придбання винищувачів F-16 американського виробництва. Якщо вони відповідають дійсності, це означатиме, що США розглядають можливість серйозного кроку для допомоги Україні”, – розповів мені вчора в ексклюзивному коментарі для Укрінформу президент Jamestown Foundation Глен Говард.

На його думку, потреби Повітряних сил Збройних сил України можуть бути у пріоритеті розгляду подальших кроків військово-технічного співробітництва України та США, оскільки “вони надзвичайно швидко старіють, і їм не вистачає запчастин”.

Вартість цієї немолодої, але досі дуже дієвої дипломатичної машини коливається приблизно в районі $15-18 млн.

Цікаво також, що вона називається «Fighting Falcon». Дуже українська назва, як на мене, «Бойовий Сокіл». Гадаю, такі соколи дуже пасували би українському небу (хоча американські пілоти називають їх «Vipers», «Гадюки», через специфічну форму фюзеляжу).

З Росією справді «треба поговорити». Мовою, яку вона розуміє, і маючи сильні дипломатичні аргументи за своїми словами.

Джерело фото: Повітряні сили США.

Залишити відповідь

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.