Ненавиджу флешмоби, але хочу дещо сказати

Охорона здоров‘я – дуже специфічна сфера, в якій дуже важливо довіряти державі і чиновнику, який цю державу репрезентує.

В Україні не так багато чиновників, які викликають довіру. Супрун – одна з таких. Я спілкувався з нею по роботі. Уляна – геть не добрий лікар Айболіт. Вона жорстка, принципова і дуже непроста. Але вона справляє враження компетентної людини, яка з американською послідовністю та наполегливістю разом з бусіками прищеплює життєво важиві речі пихатим пострадянським тубільцям. Ідеться не лише про ліки та вакцини, адже здоров‘я – дуже складний і багатоаспектний механізм.

А ще здоров‘я – це завжди ризик. І якщо б я мав вибір, то ризикнув би довірити його Уляні, а не місцевим світочам. Серед наших лікарів дуже багато гідних людей і чудових фахівців, але справжніх лідерів чомусь не знайшлося. Напевно, справа в парадигмі, в якій вони виховувалися, в паскудній совєцькій парадигмі.

А тим, хто іронізує з приводу не по-чиновницькі простого зовнішнього вигляду Супрун, раджу згадати увішані діамантами і золотом парафінові їбла Богатирьових-Бахтєєвих. Ото були міністри, базарчику нема.

Залишити відповідь

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.