Для чого нам вибори в ОРДЛО? Для чого нам ця @уйня?

“Не переживайте, вибори на окупованих територіях пройдуть у відповідності з українським законодавством, все буде добре, все буде законно і чікі-пікі. Вибори обов’язково будуть, все чесно” – запевняють нас десятки спікерів з команди Зеленського.

А ми і не переживаємо, куррррва. Наче ми тут всі сидимо і згораємо від нетерпіння, коли ж там блядь вибори в ОРДЛО пройдуть, вже нема сили терпіти, скоріше б вже там вибори, спати не можемо, все думаємо, щоб там вибори швидше пройшли, і обов’язково за українським законодавством.

Йобаний дрин, ідіть в сраку зі своїми виборами, хоч за нашим законодавством, хоч за марсіанським. Та там взагалі не має бути виборів, поки дихає на тій території хоч одна людина, яка плюнула на Україну, плюнула на українців, на наш прапор, і присягала Росії. Плюнула, а потім вистрілила, а потім ще раз. А потім катувала наших військових, різала та стріляла в українських активістів, своїх земляків, які не зрадили нашу країну, не бігли обмотані колорадськими стрічками зустрічати російські танки з бурятами.

Кого ви хочете там вибрати? Хто ви хочете щоб там вибирав? Через рік в школи там підуть діти, які ніколи не жили в незалежній Україні. Вони народились під триколором і ганчірками прапорів “республік”. І не бачили іншого світу окрім російського. Для чого нам це? Для чого нам ця хуйня, я вас питаю???

Ніяких сука виборів. Спочатку на тій території має піднятись український прапор. На кордоні мають стати наші військові з тризубами на шевронах. Потім п’ять років важкої роботи по поверненню свідомості людей, яких ми ще не втратили, до українського контексту. Щоденне нагадування, що таке Україна, що таке бути українцем, чому треба пишатися нашою країною, любити її.

А тоді вже відкриті демократичні вибори, з рівним доступом для всіх. От тоді це будуть чесні вибори частини незалежної України.

А не ця залупа, яка прописана в угодах зі свинособаками, які під угодами розуміють тільки найобку лоха (тобто нас з вами).

Залишити відповідь

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.